Мочарний Мирон Ярославович
 Генеральний директор
 Закінчив Київський торгово-економічний інститут за спеціальністю «Товарознавство та організація торгівлі не  продовольчими товарами». Працював товарознавцем по якості, начальником відділу якості в рівненському  об’єднанні «Промтовари», начальником торгового відділу ОРСу НОД-3 Львівської залізниці, заступником директора  обласної бази «Укроптгосптовари», директором обласної фірми «Меблі».Запрошуємо Вас відвідати мережу магазинів МАРКЕТ МЕБЛІ Роздрібна та гуртова торгівля.
Низькі ціни, кредит, гарантія 2 роки.
Меблі відчизняного та імпортного виробництва.
Історія компанії "Маркет меблі"  Мережа магазинів «Маркет Меблі» розпочала діяльність у 1998 році з магазину по вулиці Старицького 7 в місті Здолбунів-2. Новий магазин по вулиці Соборна 430а відкрився у 2002 році. У 2005 році проведено реконструкцію з добудовою магазину по вулиці Соборна 434.


  Мережа магазинів маркет "Меблів" розпочала діяльність в 1998 році з магазину по вулиці М. Старицького 7, в м.Здолбунів торгова площа якого була 380 м.кв. Робота магазину показала наступне:

- Сучасні покупці не хочуть заходити в магазин який не має охайного вигляду, прозорих торгових площ і різноманітного асортименту.
- Покупцям не подобається такі оформлення торгового залу коли всі меблі знаходяться на купі, а не розставлено акуратно у вигляді кімнат з великими проходами між ними.
- Покупцям не подобається купувати меблі коли не має порівняння з іншими виробниками, де можна перевірити власноруч якість виготовлених меблів.

Виходячи із вище згаданих результатів роботи було прийняте рішення розвивати мережу магазинів маркет "Меблі".
У 2002 році відкрився новий магазин по вулиці Соборна 430а торгова площа якого 4500 м.кв.
У 2005 році проведено реконструкцію з добудовою магазину по вулиці Соборна 434, торговою площею з 500 м.кв. до 1200 м.кв.
У 2006 році проведено реконструкцію з добудовою магазину по вулиці М.Старицького 7 торговою площею з 380 до 2100 м.кв.
У 2009 році проведено будівництво першої черги реконструкції з добудовою торгово-виробничої бази загальною площею 4000 м.кв.
У майбутньому планується будівництво 2,3,4 черги реконструкції з добудовою торгово-виробничої бази за адресою м.Рівне вул. Соборна 434а, загальною площею 6000 м.кв.

Дивлячись на карту м. Рівне та м. Здолбунів наші магазини розміщені у різних місцях регіонах рівновіддалених друг від друга, які захвачують все населення м. Рівне, м. Здолбунів, а також населення наближених селищних населених пунктів.
 Мережа магазинів маркет "Меблі" - це частина великих магазинів самообслуговування торговою площею від 1200 до 6000 м. кв., та асортиментом від меблів усіх груп до світильників, картин, лаків, фарб, дзеркал. Основний принцип роботи мережі магазинів маркет "Меблі" заключається в наданні покупцям необхідної інформації про наявність меблів різного асортименту та різного виробництва, як вітчизняного так і імпортного; допомога в підборі кожного покупця меблів на будь який смак і гаманець; надання консультації щодо методів і правил експлуатації; допомога в облаштуванні будь якої оселі або офісу меблями відповідно до вимог покупця.
 Все це дасть можливість забезпечити попит покупців меблями найрізноманітнішого асортименту, різних фабрик за найнижчими продажними цінами. ТОВ «Маркет Меблі» здійснює як роздрібну торгівлю для населення, так і гуртову торговельну діяльність меблями для підприємств та організацій. Для зручності покупців продаж меблів проводиться у кредит через різні банки. Асортимент меблів найрізноманітніший: офісні меблі, крісла, передпокої, м’які куточки, м’які частини, дивани, кухні, спальні, ліжка, матраци, шафи-купе, кухонні куточки, столи, тумби, табуретки, пуфики, тощо. Крім меблів у реалізації широкий асортимент супутніх товарів: світильники, дзеркала, картини, штори-жалюзі, рулети, лаки, фарби, тощо. У продажу завжди меблі вітчизняного та імпортного виробництва відмінної якості та за прийнятними цінами. Меблі виготовлені з екологічно чистих матеріалів: плити ламінованої, мдф, натурального дерева таких різних кольорів, як: білий, чорний, вільха, дуб, рустік, махонь, бук, світлий мармур, сосна, кальвадос, горіх, та інших.
 Досвідчені продавці консультанти допоможуть підібрати кожному покупцю меблі на будь-який смак і гаманець, нададуть консультації що до методів і правил їх експлуатації. Дизайнери вийдуть до оселі або офісу і допоможуть облаштувати його відповідно до вимог покупця.
У перспективі заплановано побудувати комплекс мережі магазинів «Маркет Меблі» загальною площею до 20 тис. м.кв., що дасть можливість кращим вітчизняним виробникам меблів зробити постійно діючу виставку свого асортименту меблів, де будуть запропоновані покупцям за низькими цінами послуги: монтаж і доставка меблів, з гарантією якості на два роки.
 За сумлінну працю ТОВ «Маркет Меблі» неодноразово нагороджувалось почесними грамотами від голови Рівненської облдержадміністрації, міського голови, Святої Церкви Христової, за благодійну діяльність – подяками Рівненської міської ради, лікувальних дитячих закладів, та організацій інвалідів.