Мочарний Мирон Ярославович
 Генеральний директор
 Закінчив Київський торгово-економічний інститут за спеціальністю «Товарознавство та організація торгівлі не  продовольчими товарами». Працював товарознавцем по якості, начальником відділу якості в рівненському  об’єднанні «Промтовари», начальником торгового відділу ОРСу НОД-3 Львівської залізниці, заступником директора  обласної бази «Укроптгосптовари», директором обласної фірми «Меблі».Запрошуємо Вас відвідати мережу магазинів МАРКЕТ МЕБЛІ Роздрібна та гуртова торгівля.
Низькі ціни, кредит, гарантія 2 роки.
Меблі відчизняного та імпортного виробництва.
Розробка ідеї створення мережі магазинів "Маркет Меблі" Працюючи директором Рівненської обласної фірми „Меблі" я отримав великий досвід на ринку оптової та роздрібної торгівлі України. Побувавши на ярмарках республіканського та місцевого значення я глибоко ознайомився різноманітним асортиментом меблів, їх виробниками, матеріалами виготовлення, методами розкладання, кольорами, призначенням і таким чином - поглинув у меблевий світ. Промайнула думка - як чудово було б щоб можна усіх познайомити з різноманітним асортиментом меблів, їх виробниками, матеріалами виготовлення, методами розкладання, кольорами, призначення меблів. Щоб Рівняни могли б придбати меблі, а не тільки ознайомитись з їх асортиментом та властивостями, користуючись при цьому буклетами, каталогами, прайсами цін виробників меблів. Для цього потрібно мати сітку магазинів з великими площами в різних місцях міста Рівне, для максимального наближення до покупців.
Філософія бізнесу  ТОВ «Маркет Меблі» здійснює як роздрібну торгівлю для населення, так і гуртову торговельну діяльність меблями для підприємств та організацій. Для зручності покупців продаж меблів проводиться у кредит через різні банки.
 Асортимент меблів найрізноманітніший: офісні меблі, крісла, передпокої, м’які куточки, м’які частини, дивани, кухні, спальні, ліжка, матраци, шафи-купе, кухонні куточки, столи, тумби, табуретки, пуфики, тощо. Крім меблів у реалізації широкий асортимент супутніх товарів: світильники, дзеркала, картини, штори-жалюзі, рулети, лаки, фарби, тощо. У продажу завжди меблі вітчизняного та імпортного виробництва відмінної якості та за прийнятними цінами. Меблі виготовлені з екологічно чистих матеріалів: плити ламінованої, мдф, натурального дерева таких різних кольорів, як: білий, чорний, вільха, дуб, рустік, махонь, бук, світлий мармур, сосна, кальвадос, горіх, та інших.


 Досвідчені продавці консультанти допоможуть підібрати кожному покупцю меблі на будь-який смак і гаманець, нададуть консультації що до методів і правил їх експлуатації. Дизайнери вийдуть до оселі або офісу і допоможуть облаштувати його відповідно до вимог покупця.
 У перспективі заплановано побудувати комплекс мережі магазинів «Маркет Меблі» загальною площею до 20 тис. м.кв., що дасть можливість кращим вітчизняним виробникам меблів зробити постійно діючу виставку свого асортименту меблів, де будуть запропоновані покупцям за низькими цінами послуги: монтаж і доставка меблів, з гарантією якості на два роки.