Каталог
Ви можите ознайомитися з асортиментом меблевої продукції, яка представлена в мережі "Маркет Меблі" та є в наявності. Це далеко не повний перелік меблів, які ми можемо запропонувати Вам. Завітайте до нас, за адресами які вказані на сторінці контактів, та ознайомтесь з повною електронною версією каталогу меблів, які ви можите замовити. Каталог містить більше 10 тис. найменувань товарів, відчизняного та імпортного виробництва. Каталог, дає можливість швидко і якісно підібрати саме те, що вам підійде.
детальніше...
Запрошуємо Вас відвідати мережу магазинів МАРКЕТ МЕБЛІ Роздрібна та гуртова торгівля.
Низькі ціни, кредит, гарантія 2 роки.
Меблі відчизняного та імпортного виробництва.

Крісла гойдалки     Класична

Виготовлені в двох примірниках, але в кожній спинці різьблення різне. Виготовлені з береста.

Код товару: 941


     Арабська

У спинці, у плетиві шестигранників вирізані квіти, кожен з шести пелюсток. Виготовлено з дуба.

Код товару: 942


     Крісло-гойдалка з кобрами

Як відомо кобра - берегиня вогнища і коштовностей. Міфічний образ кобри вкладений в гойдалку оберігатиме оселю і коштовності там, де вона перебуватиме. У передній частині полози переходять в кобри, спинка і сидіння виготовлені в східному стилі. У спинці у плетиві шестигранників вирізані квіти, що складаються з шести пелюсток. Виготовлено з дуба.

Код товару: 943


     Крісло-качалка з козою

Код товару: 944


     Трон США

За все своє існування Америка не мала подібного. В основу цього трону увійшов білоголовий орлан і герб США. Виготовлений він з дуба і волоського горіха. Тронне крісло розбирається на 20 частин протягом 30 хвилин, що зручно для транспортування. Покрите екологічно чистими шведськими лаками. Робота дуже складна і вимагає багато творчості і сил. За переказами, той, хто буде сидіти в цьому троні, матиме владу і довго житиме.

Код товару: 937