Дизайн інтер’єру - поняття, яке приходить у наше життя з появою такого довгоочікуваного чи чергового простору для життя, розваг, бізнесу... З’являється бажання оточити себе комфортом та затишком, підкреслити індивідуальність своєї особистості та смак.

Проглянувши сотні сторінок глянцевих журналів, розгубившись у безкінечному розмаїтті стилів, оздоблювальних матеріалів, технічних і просторових рішень, Ви зрештою переконуєтесь, що тонкощі дизайну виявляються надто складними для сучасної людини. Після тривалих роздумів і підрахунків Ви погоджуєтесь, що кожен повнен займатися своєю улюбленою справою. І доки Ви підкорюєте вершини своєї професії, дизайн інтер’єру повинен стати турботою спеціалістів і професіоналів у цій галузі.

Однак, ми змушені констатувакти сумний факт ХХІ - го століття: дизайн інтер’єру - це уже не спосіб персоналізувати свій дім, дати художнику і архітектору можливість створювати свої шедеври дизайну, а також не показник статусу їх власника. Сьогодні - це загальнодоступний, потоковий і масовий “товар”. На ринку існує велика кількість псевдо дизайнерів, що з легкістю ототожнюють поняття дизайну інтер’єру з таким знайомим нам, типовивим формулюванням “ремонт під ключ”, пропонуючи свої послуги за цінами такими ж низькими як і їх якість.

Зі свого боку ми вважаємо, що поступово суспільство споживання все ж змінюється суспільством, де кількість і масовість змінюються якістю та індивідуальністю. Першокласний, Вай унікальний дизайн інтер’єру, як і будь-який якісний продукт, не може бути дешевим. Він не може бути стандартним, шаблонним, конвеєрним. Його “виношують”, його творять, він унікальний.

Для нас дизайн інтер’єру - це, передусім, мистецтво мислити і відчувати красу. Ми намагаємось побачити кожного клієнта, як багатогранну, складну особистість. Відчути його характер, настрій, мрії і грамотно висловити це у ескізах майбутнього інтер’єру на папері, а потім детально і професійно втілити їх у життя.

Адже у нашому розумінні дизайнер інтер’єру - це не лише експерт-проектувальник житлового простору, не лише спеціаліст, що з легкістю орієнтується в усьому розмаїтті стилів у дизайні інтер’єру, його нових тенденціях, фактурах, матеріалах і не лише декоратор. Поряд із усім вищезгаданим, справжній дизайнер ще і тонкий психолог. Спочатку ван створює для себе образ замовника, а потім наповнює ним иайбутній проект.

Ідея продумується до найдрібніших деталей: від провідної концепції до таких тонких, ледь вловимих нюансів як атмосфера і настрій приміщення. Таким чином, кожен виконаний нами дизайн-проект (будинок, квартира, офіс, ресторан чи ін.) має не просто грамотно продуманий, фунуціональний, гармонійний дизайн, а ще і свою неповторну душу.

У процесі своєї діяльності ми виробили чіткий, лаконічний механізм досягнення такого ідеального результату. Наш досвід, креативність, нестандартність підходу до втілення поставлених завдань ми поєднуємо з найновішими методами, технологіями та передовими концепціями сучасного дизайну. Неодмінно спираючись, при цьому, на тисячолітній досвід світової архітектури та мистецтва і керуючись великою любов’ю до справи якою ми займаємось.

Місією студії дизайну інтер’єру “Рокайль” є створення завжди унікального, продуманого, комфортного інтер’єру, не піддаючись впливу швидкоплинних тенденцій і спокусі “швидкого поточного прибутку”.