У перше потрапивши до бару, більшість відвідувачів приймають рішення провести у ньому вечір чи ні, виходячи виключно з атмосфери закладу. Якщо дизайн інтер’єру не налаштовує на правильний лад, багато гостей залишають приміщення, навіть не зазирнувши до меню. Але якщо інтер’єр бару створює атмосферу, що сприятиме веселим дружнім посиденькам, відвертим душевним розмовам чи цікавому перегляду футбольного матчу – можна бути упевненим, що численні нові відвідувачі перетворяться у постійних і вірних клієнтів.

Правильно продуманий інтер’єр бару досить відрізняється від дизайну інших закладів, наприклад, кафе чи ресторанів. Тому розробка дизайн-проекту бару вимагає особливого, принципово відмінного підходу. І це не дивно, адже бар – заклад більш демократичний по суті, тому не терпить перевантаженості і зайвої строкатості у інтер’єрі. Під час оформлення інтер’єру бару важливо зберегти баланс – у якісному дизайні такого закладу не доречний ні надмірний пафос ні мінімалізм. Грамотне вирішення інтер’єру бару передбачає не лише створення відповідної атмосфери, але і акцент на специфічних відтінках, нотах стилю, що притаманні виключно закладам такого роду.

Дизайн бару у першу чергу починається з барної стійки. Це обличчя і родзинка закладу. Саме навколо барної стійки локалізується усе необхідне, як для роботи персоналу, так і для відпочинку гостей. Тому два головних елементи у інтер’єрі бару – це барна стійка і освітлення. Окрім цих критеріїв дизайн повинен відповідати тематиці і концепції закладу, головне - інтер’єр у жодному разі не повинен заважати оперативному функціонуванню бару.

Вирішення цих питань варто передбачити ще на стадії проектування майбутнього закладу. Це допоможе уникнути подальших проблем після завершення будівельних робіт. Враховуючи усе розмаїття стилів і варіантів оздоблення, визначитись з оформленням внутрішнього простору бару досить складно.

Допоможе у цьому спеціаліст-дизайнер. Він продумає усі нюанси що до загального планування внутрішнього простору закладу, створить неперевершену атмосферу, забезпечить гармонійне поєднання усіх елементів дизайну інтер’єру і їх відповідність загальній ідеї і концепції бару. А велике розмаїття високоякісних, сучасних будівельних матеріалів і технологій у найкоротші строки допоможе досягти саме такого ефекту, який очікується.

Дизайн інтер’єру бару важливий ще й тому, що саме він визначає враження з яким відвідувач залишає його. Загальновідомо, що перше враження змінити досить складно, а інколи і не можливо. Саме тому надзвичайно важливими є такі нюанси як інтер’єр, атмосфера і особливий стиль бару. Від того, наскільки професійно продумані усі ці аспекти залежить багато речей, і особливо, частка постійних клієнтів в загальному числі відвідувачів бару.