Досвідчені керівники знають, що, як театр починається з вішалки, так і відносини у фірмі починаються із вигляду представницьких і службових приміщень. Маркетингові дослідження доводять – однією з конкурентних переваг успішного бізнесу є його впізнаваність на ринку. Безпосереднє відношення до цього має дизайн інтер’єру офісу. Його запам’ятають, і знайома емблема, фірмові кольори, стильні інтер’єри обов’язково приваблять клієнтів у майбутньому. Ті менеджери, хто готовий використати на користь справи будь-який нюанс, розуміють, що дизайн офісу – це достойне обличчя фірми і створення сприятливих умов для роботи співробітників.

Інтер’єр робочого середовища є одним із найважливіших елементів, що впливають на більшість робочих процесів компанії. Адже сучасний офіс являє собою місце, де люди не лише працюють, але і спілкуються у пошуку нових креативних бізнес-рішень. Саме тому дизайн-проект офісу повинен передбачати створення гармонійного робочого простору зі сприятливою атмосферою для плідної праці колективу. Крім того привабливий, ексклюзивний вигляд Вашого офісу – це свого роду візитівка, що дає зрозуміти кожному потенційному клієнту, наскільки успішний Ваш бізнес, і допомагає респектабельно представити себе в очах партнерів і конкурентів.

Професійний підхід до розробки дизайну житла та розробки дизайну офісу суттєво відрізняється. І це не дивно, оскільки призначення приміщень цілком відмінне, і об’єднують їх лише вимоги по комфорту і життєдіяльності людей. Оформлення інтер’єру офісу можна виділити у окремий напрямок у дизайнерському мистецтві. Тому при розробці дизайн-проекту офісного приміщення варто враховувати низку наступних особливостей:

По-перше, при облаштуванні приміщення завжди враховується той факт, що інтер’єр і обстановка створюється не для конкретної людини чи сім’ї, а для усіх співробітників і клієнтів компанії без винятку.

По-друге, проектування офісів передбачає вирішення цілої низки різноманітних проблем, починаючи від продумування дизайну приміщень різного призначення і завершуючи технічною і сантехнічною безпекою.

По-третє, перед проектувальниками ставиться завдання збереження стилістичної цілісності загального робочого простору. І це при тому, що необхідно облаштувати різні його частини: кабінет керівника, зону ресепшн, кабінет для переговорів, робочі місця для рядових співробітників і т. д.

Окремо слід відмітити, що реалізація розробленого дизайн-проекту повинна здійснюватись максимально оперативно і у найбільш зручний час, аби звести до мінімуму вплив ремонту на діяльність компанії Замовника.

Усе вищеперераховане складає досить трудомісткий і разом з тим неодмінно творчий процес, що здатен осилити лише професіонал. Тому слід з особливою ретельністю підійти до вибору дизайнера для виконання даної роботи.

У нашій студії, виконуючи дизайн-проект офісу ми орієнтуємось, передусім, на збереження балансу між грамотним функціональним плануванням даного приміщення, естетичною наповненістю і зручністю його експлуатації. Велику увагу ми приділяємо, також, вибору і вірному розташуванню меблів, вирішенню питань освітлення, плануванню підсобних приміщень і організації місць відпочинку. А також ретельно стежимо за розвитком ринку оздоблювальних матеріалів і техніки, щоб інтер’єр офісу виконувався завжди лише на найвищому рівні і відповідно до вимог сучасності.

При розробці дизайн-проекту ми продумуємо усе до найменших дрібниць, що застрахує Вас від необхідності вкладати додаткові кошти у процесі будівельних робіт.