Можливо тому, що сучасна людина більшу частину свого часу проводить на роботі, вона так вимогливо ставиться до комфорту, естетики і атмосфери власного дому. Наше помешкання не лише повинно забезпечувати комфортний відпочинок, відповідати уявленням про красу але і відображати індивідуальність власників, їх звички, стиль життя.

Дизайн житлового середовища, напевне найбільш цікавий і захоплюючий, але одночасно і надзвичайно складний процес у сфері проектування інтер’єрів. Саме у цьому аспекті проявляється уміння і бажання дизайнера почути Замовника, вловити його смаки, погляди, звички, ритм життя, з’ясувати усі нюанси пов’язані із облаштуванням житлового простору клієнта. Адже саме взаєморозуміння із Замовником допомагає дизайнеру формалізувати і втілити в життя усі його інтер’єрні фантазії і побажання.

Головна складність при розробці дизайн-проекту і основна відмінність житлового інтер’єру від громадського – це його багатофункціональність. Якщо у офісі ми працюємо, в кафе чи ресторані їмо, у клубі відпочиваємо чи займаємось спортом, а у кінотеатрі дивимось кіно, то у себе в дома, ми, швидше за все, хочемо робити усе те ж саме. Однак у переважній більшості випадків площа для цього передбачається значно менша. Беручи до уваги цей факт, а також постійне зростання ціни на квадратний метр нерухомості, слід особливо уважно поставитись до питання функціонального зонування житлового простору. Оскільки залежно від функціонального розподілу приміщень змінюється їх наповнення меблями, принципи освітлення, підбір матеріалів, кольорове вирішення і т.д.

За таких, умов найбільш доцільно довірити планування інтер’єру вашого житла спеціалісту. Адже лише професійна, комплексна розробка інтер’єру Вашого помешкання допоможе вирішити усі технічні завдання і найбільш повно втілити у життя Ваші ідеї. Грамотно продуманий інтер’єр житла дозволить, у необхідних випадках, скоригувати простір, змінивши його сприйняття та геометрію, чи навпаки – підкреслити вдале планування. А влучно підібране декоративне оздоблення, меблі, освітлення, текстиль довершать неповторну атмосферу Вашого помешкання, де кожен його мешканець почуватиметься затишно і комфортно.

У нашій студії дизайну інтер’єру вміють прислухатися до побажань кожного Замовника, а багата фантазія, креативність, досвід і орієнтація на кращі традиції дизайнерського мистецтва дозволять створити неповторний, унікальний інтер’єр Вашої квартири, будинку чи котеджу.

Для нас розробка інтер’єру Вашої оселі – це не просто поєднання кольору шпалер із м’якими меблями. Ми розглядаємо дизайн-проект помешкання, передусім, як продуманий художній задум, як унікальну концепцію і стиль Вашого життя.

Завершений, індивідуальний образ Вашого житла, що є результатом натхненної творчої думки та детальних конструкторських розрахунків – ось як ми розуміємо словосполучення «Приватний інтер’єр».